Kara ve Hava Ambulansı Hizmetleri

İhtiyaçınız olduğunda göz açıp kapatıncaya kadar  kara ve hava ambulans hizmetleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli personeli  ve tam donanımlı ambulanslarımız size hızla ulaşacak ve etkin bir müdahale yapıp güvenli bir transport la istediğiniz en uygun hastaneye, konuta,şehire veya ülkeye nakiliniz güvenli  ve hızlı şekilde gerçekleşmektedir. TRN Assistance'ın  güçlü  ve yaygın ağı  sayesinde Tüm Türkiye'de  ve Dünyanın  bir çok noktasında Kara ve Hava Ambulansı hizmeti vermekteyiz.  

Kara Ambulansı Hizmetlerimiz :

Kara ambulansı hizmetleri konusunda ve sektöründe  en güçlü partnerlerle ,  Sağlık Bakanlığı mevzuat ve yönetmeliklerine uygun Acil Yardım Ambulans hizmeti  ve Hasta Nakil ambulansı hizmeti olmak üzere  talep edilen  her türlü  ambulans isteği tarafımızdan cevaplandırılmakta  ve temin edilmektedir. 

Acil Yardım Ambulansı

Acil Yardım Ambulanslarımız ; hastaya yerinde en etkin müdahaleyi yaparak, hastanın en yakın sağlık merkezine en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. 

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta Nakil Ambulansları, hastaneler arası , hastaneden taburcu edilen hastaların evlerine nakillerini veya hasta tarafından talep edilen her türlü nakil işlemi  gerçekleştirmektedir. Uluslararası standartlara sahip olan bu ambulanslar, hastanın her türlü ihtiyacına cevap verebilecek teknolojik altyapıya ve donanıma sahiptirler.

Hava Ambulansı Hizmetlerimiz :

Hava yolu ile hasta transferi konusunda sektöründe tecrübeli partnerle ile uçak ambulanslarla yapılan hasta transferlerinde hastanın durumuna uygun uzman doktor, acil hekimi, aneztezi teknisyeni, paramedik hemşirelerden oluşan ekip ve yoğun bakım cihazları temin eder. Kendisine ulaşan hasta raporlarını değerlendirerek gerekli görür ise önce hastanın bulunduğu şehre /ülkeye doktorunu göndererek konsültasyon yapar. Hastanın durumuna en uygun hastanenin tespiti ve yatış organizasyonu gerçekleştiren TRN Assistance hastanın yatağından gideceği hastaneye kadar tüm süreçte hastanın yanında olarak tüm süreçi  planlar 

 

 

Ambulans Servis Sağlayıcı Firmamız : TRN AMBULANS

 

 

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.