Bireysel Covid 19 Testi

PCR testi, herhangi bir semptomu olmasa bile COVID-19 virüsünü taşıyan kişilerin en erken evrede belirlenmesini sağlamaktadır.PCR testi ile hastalığın tanısının erken evrede konulması; sizin ve sevdiklerinizin tedavi, izolasyon ve önlem sürecinin erken başlamasına yardımcı olmaktadır.

Devamı

Eğitim Platformumuzu Yeniden Tasarladık!

TRN Assistance bu sektörde verdiği kaliteli hizmeti, yeni bir EĞİTİM SÜRECİ hizmeti ile taçlandırıyor.

TRN Akademisi olarak geçtiğimiz yıl büyük bir projeye imza atarak eğitim konusunda sektöründe bir çığ yaratmış bulunuyoruz. Toplam 16 saat olan kesintisiz arka arkaya 2 gün (8+8 saat) süren “ilkyardım” eğitim imkanı sunuyoruz.

Devamı

Kurumsal Kimliğimizi Yeniledik!

TRN Assistance yeni yıl ile birlikte yeni bir imaja imza atıyor!

Verdiğimiz hizmetin daha kurumsal ve uluslararası bir platformda en iyi bizim sunduğumuz olgusunu yaşatmanın formülünü 2018 yılı ile birlikte sizlere sunmanın / ulaşmanın kıvancı içerisindeyiz. TRN Assistance artık daha kaliteli, hızlı, güvenli, uluslararası, kolay ulaşılabilir bir sistem ile yoluna devam ediyor.

Devamı

Alışveriş Merkezlerine Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi

Alışveriş merkezindeki (AVM) ortak kullanım alanlarının ve 400 metrekareden büyük perakende işletmelerin görünür kısımlarına, acil tıbbi müdahale ünitesiyle iletişimi sağlamak amacıyla yeterli sayıda acil tıbbi durum butonu yerleştirilecek.

Devamı

Türkiye´de Bir ilk Film / Dizi Yapımcılarına Profesyonel Sağlık Hizmeti

Ülkemizde milyon dolarlık sektör haline gelen dizi ve sinema sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor...

Devamı

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.