Kurumlara Özel Sağlık Hizmetleri Çözümleri

TRN Assistance ; Önce insan diyerek çıktığı yolda  ,profesyonel hizmet sunumunu her türlü kurum ve kuruluşa farklı çözümlerle geniş yelpazede gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda gelebilecek taleplere bağlı olarak özel ve nitelikli sağlık personeli yanı sıra hekim veya konularında uzman kişileri kurumlarda sağlık personeli olarak konumlandırılabilmektedir. Kurumlara sağlık, eğitim ve danışmanlık olarak  üç yelpazede hizmet üretmekteyiz. 

Sağlık Hizmetlerimiz ;

TRN Assistance ; Kurum içinde doğan sağlık  ihtiyaçları doğrultusunda belirli dönemlerde ya da tam zamanlı olarak yerinde sağlık hizmeti sunabilmektedir. Yaratılan bu esnek sağlık hizmeti sayesinde personel sıkıntısı yaşanılan dönemlerde firmalara verimli, etkin ve ekonomik çözümler sağlanabilmektedir. Bu hizmetler ihtiyaça göre  esnek sağlık iş gücü temini , ambulans  temini ,revir kurulumu (Okul reviri,AVM reviri,fabrika reviri ,konut reviri ,gemi reviri,konut reviri )  ,sağlık taraması ,vip sağlık hizmeti (üst düzey yöneticilere özel) ve laboratuar hizmetlerimizden oluşmaktadır .

Eğitim Hizmetlerimiz ;

Kurumların  yürürlükte bulunan kanun,yönetmelik,yönerge ve mevzuattardan kaynaklanan  İş sağlığı ve  güvenliği kapsamında almak zorunda oldukları  eğitimler ( Temel İlk Yardım Eğitimi,Hijyen Eğitimi,Yangın Eğitimi ve Arama kurtarma ) başta olmak üzere   iş ergonomisi ,Sağlıklı beslenme ve daha bir çok eğitim kurumlarımız için planlanmakta ve gerçekleştirilmektedir. http://trnassistance..com/egitim-cozumlerimiz  sayfamızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz ;

Kurumunuz için  yada gerçekleştirmekte olduğunuz projeleriniz de  sağlık konulu bir  talebiniz,sorununuz yada ihtiyaçınız mı var?   O halde  rahat olun konusunda uzman danışman ordumuz ile biz hazırız. Sizin için planlar,organize eder ve hayata geçiririz. böylelikle siz de  uzman ve iyi olduğunuz işinizi  yapmaya devam edersiniz. 

Yurtdışı Kurumsal Sağlık Yönetimi 

Ülkemizin  bir çok önde gelen firmaları dünyanın  bir çok bölgesinde proje üretmekte ve gerçekleştirmektedirler. Kurumlarımızı nerede olursa olsun yanlız bırakmıyor ve onlara uluslararası standartda işci sağlı ve güvenliği noktasında destekliyoruz. Projelerde  talebe göre ; tüm medikal araç ,gereç ve personel  temini yapılarak firmalarımızı sağlığını nerede olursa olsun güvene alıyoruz.   

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.