Film / Dizi Yapımcılarına Yönelik Sağlık Hizmeti Yönetimi

TRN Assistance ’dan Türkiye bir ilk olma özelliğine sahip yeni hizmet koluyla artık Prodüksiyon firmalarına Medikal Danışmanlık sunmaktayız. . Medikal Danışmanlık ilk defa profesyonel olarak firmamız tarafından verilmeye başlanmıştır.Medikal Danışmanlık Paketimizin içinde ;

Setler İçin Medikal Destek Planı 

Setlerde görev alan çalışan sayısı ve oyuncu sayısına göre tarafımızdan setin risk değerlendirmesi yapılarak medikal destek planı oluşturulmaktadır .Medikal destek hizmeti,çekimlerle ilgili tüm birim ve kişileri (sanatçılar, teknik destek ekipleri, diğer çalışanları, seyirciler vb.) kapsamakta ve kaza veya acil hastalık durumlarında ileri yaşam destek hizmetinin ilk basamağını sağlayarak hastanın/kazazedenin en yakın donanımlı sağlık merkezine uygun koşullarda naklini öngörmektedir. Medikal Destek planımızın parçaları ;

Sağlık merkezi ( Medical Center – MC)

Görevi:   Kazazedenin triajının yapılması, gerekli ilk müdahaleler yapıldıktan sonra tam donanımlı sağlık merkezine nakle hazırlanması Bu amaçla set içinde uygun bir yerde 2 yataklı travma odası ve 1 yataklı gözlem odası bulunan geçici sağlık merkezi hazırlanmaktadır .Bu merkez çok özel ve hayatı tehdit edici durumlar olmadığı sürece yalnızca sanatçılara ve çekimlerle ile ilgili görevlilere hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.

Personeli:   Kardiyopulmoner resüsitasyon ,travma,yanık ve yoğun bakım konusunda deneyimli bir doktor ayrıca yeterli sayıda resüsitasyon deneyimi olan sağlık görevlisi (paramedik, hemşire) bulunmaktadır.

Hasta nakil araçları (Ambulanslar)Kazazedenin belirlenen (tarafımızdan bu konuda hazırlanıp ilgili firma tarafından onaylanan) hastaneye naklini sağlamak.Personeli: Sürücü dahil 3 kişiden oluşur, kardiyopulmoner resüsitasyon deneyimi olan bir paramedik/bir ATT içerir.

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.