Sigorta Şirketlerine Yönelik Çözümler

TRN Assistance  olarak gerek ulusal gerekse de uluslararası  sigorta şirketleri için yenilikçi ve ekonomik çözümler  üretmekmekteyiz. Sigorta şirketleri için  bilindik hizmetleri  en yenilikçi,pratik ve hızlı bir şekilde hizmet üretmekteyiz. 

Anlaşmalı kurum ağı oluşturulması

Kurumların ihtiyaçlarına yönelik bölgesel ya da ülke genelinde sigortalılarının kullanabileceği ya da kullanma ihtimali olan sağlık kurumlarıyla anlaşmaların yapılmasını ya da HMO gibi kişi başı sabit ödeme modelli özel anlaşmalı kurum ağlarının oluşturulmasını kapsamaktadır.

Provizyon ve tazminat işlemlerinin yürütülmesi

Sigortalıların hizmet alabilmesi için sigorta şirketi ya da TRN Assistance  çağrı merkezi içinde görev alan hekim ya da yardımcı sağlık personelinden oluşan ekipler görev yapmaktadır. Bu ekipler, sigortalıların tıbbi dosyalarının değerlendirerek sağlık tazminatlarının ödenmesi için doğru kararların verilmesini sağlamaktadır. 

Tıbbi ekspertiz hizmetlerinin yönetilmesi

Bu hizmet iki farklı şekilde sunulmaktadır. İlkinde, hasta tedavi gördüğü kurumda TRN Assistance'ın  hekimleri tarafından ziyaret edilmektedir. Bu ziyaret kapsamında kimlik doğrulamasının ardından gerçekleştirilen tedavilerin hastaya uygunluğunun değerlendirilmesi yapılmaktadır.

Çağrı Merkezi Kurulumu İşletilmesi 

Sigortalılarınızın sağlıkla ilgili sorunlarun çözüme ulaşması  için yanınızdayız. Tıbbi Danışmanlık Hizmeti, telefonla ya da e–mail aracılığıyla ulaşabileceğiniz, doktor ve Medikal Çağrı Karşılayıcı personelimizden 7/24 sağlıkla ilgili sorularınızın cevabını almanızı sağlıyoruz.  Yaptırmış olduğunuz muayene, tetkik veya tedavilerle ilgili soru işaretleriniz ya da sorunlarınız olduğunda çözümlenmesini sağlıyoruz.

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.